Prázdny

Manažment spoločnosti

Byť lídrom v poskytovaní digitálnych riešení si vyžaduje zodpovedajúce riadenie.

Andreas Truls

Generálny riaditeľ Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia

Andreas sa stal súčasťou medzinárodnej spoločnosti T-Systems v roku 2004, keď nastúpil na pozíciu Regional Solution Sales pre strednú Európu. Následne jeho kroky viedli do Tokia, kde sa stal viceprezidentom línie IT Operations v T-Systems Japan, neskôr prevzal zodpovednosť za výpočtové služby a riešenia pre oblasť Ázie a Tichomoria v spoločnosti T-Systems Malaysia. V roku 2015 sa stal viceprezidentom IT Operations APAC & Americas. V júni 2020 sa stal Andreas generálnym riaditeľom pre Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia. Andreas má rozsiahle skúsenosti s navrhovaním a implementáciou škálovateľných rastových stratégií, ktoré prinášajú väčšiu hodnotu pre našich partnerov v outsourcingovom priemysle. Viac ako 18 rokov pôsobil vo vedúcich pozíciách, viedol technické a dodávateľské tímy v Malajzii, Singapure, Číne, Brazílii, Severnej Amerike a Mexiku.

Prázdny

Frank-Stephan Hardt

Viceprezident pre financovanie a controlling

Frank-Stephan začal svoju kariéru štúdiom ekonomiky a mechanického riadenia na univerzite v Hanovery a Hamburgu. Zároveň má PhD. v oblasti ekonómie, spoločenských vied zameraných na obchodnú stratégiu, strategické riadenie a organizačné správanie z Európskej obchodnej školy v Oestrich-Winkel. Po skončení univerzity pracoval pre popredných výrobcov, ako napríklad Airbus, Mannesmann Automotive, Plaut Consulting a PA Consulting.

V roku 2002 sa stal členom skupiny Deutsche Telekom a odvtedy zastával rôzne vedúce funkcie v rámci spoločnosti T-Systems International. Vo svojej predchádzajúcej funkcii bol finančným riaditeľom spoločnosti T-Systems Limited (2012 - 2017). Od roku 2018 je finančným riaditeľom Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia. Okrem tejto pozície je riaditeľom spoločnosti T-Mobile Holding Limited a riaditeľom spoločnosti ClickandBuy International Limited. Frank-Stephan pôsobí zároveň ako nevýkonný člen dozornej rady spoločnosti T-Systems Austria.

Prázdny

Peter Fischer

Viceprezident pre ľudské zdroje

Peter je členom Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia od júna 2018. Po úspešnom ukončení štúdia na Strojníckej fakulte Technickej Univerzity v Košiciach pôsobil na rozličných pozíciách v oblasti ľudských zdrojov. Pred nástupom do Deutsche Telekom IT Solutions pracoval pre dodávateľa automobilov a viedol Global Business Services & Human Resource Operations EMEA organization, čím zabezpečoval obchodné stratégie v oblasti ľudských zdrojov v regióne.

Prázdny

Juraj Girman

Viceprezident Telekom IT

Štúdium na Fakulte elektrotechniky a informatiky Technickej univerzity v Košiciach. Profesionálnu kariéru začal v spoločnosti Novitech, neskôr pracoval v RWE IT. Od roku 2008 je zamestnancom Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia, od 1. Augusta 2013 je riaditeľom servisnej línie Telekom IT.

Prázdny

Táto stránka používa cookies

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...

  • Dôležité Vyžadované pre správne fungovanie stránky
  • Nastavenia Používajú sa na ukladanie Vašich nastavení
  • Analytika Používajú sa na analýzu návštevnosti
  • Personalizácia Používajú sa na personalizáciu obsahu
  • Marketing Používajú sa na reklamu a marketingové účely