Manažment spoločnosti

Byť lídrom v poskytovaní digitálnych riešení si vyžaduje zodpovedajúce riadenie.

Andreas Truls

Generálny riaditeľ Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia

Andreas sa stal súčasťou medzinárodnej spoločnosti T-Systems v roku 2004, keď nastúpil na pozíciu Regional Solution Sales pre strednú Európu. Následne jeho kroky viedli do Tokia, kde sa stal viceprezidentom línie IT Operations v T-Systems Japan, neskôr prevzal zodpovednosť za výpočtové služby a riešenia pre oblasť Ázie a Tichomoria v spoločnosti T-Systems Malaysia. V roku 2015 sa stal viceprezidentom IT Operations APAC & Americas. V júni 2020 sa stal Andreas generálnym riaditeľom pre Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia. Andreas má rozsiahle skúsenosti s navrhovaním a implementáciou škálovateľných rastových stratégií, ktoré prinášajú väčšiu hodnotu pre našich partnerov v outsourcingovom priemysle. Viac ako 18 rokov pôsobil vo vedúcich pozíciách, viedol technické a dodávateľské tímy v Malajzii, Singapure, Číne, Brazílii, Severnej Amerike a Mexiku.

Prázdny

Frank-Stephan Hardt

Viceprezident pre financovanie a controlling

Frank-Stephan začal svoju kariéru štúdiom ekonomiky a mechanického riadenia na univerzite v Hanovery a Hamburgu. Zároveň má PhD. v oblasti ekonómie, spoločenských vied zameraných na obchodnú stratégiu, strategické riadenie a organizačné správanie z Európskej obchodnej školy v Oestrich-Winkel. Po skončení univerzity pracoval pre popredných výrobcov, ako napríklad Airbus, Mannesmann Automotive, Plaut Consulting a PA Consulting.

V roku 2002 sa stal členom skupiny Deutsche Telekom a odvtedy zastával rôzne vedúce funkcie v rámci spoločnosti T-Systems International. Vo svojej predchádzajúcej funkcii bol finančným riaditeľom spoločnosti T-Systems Limited (2012 - 2017). Od roku 2018 je finančným riaditeľom Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia. Okrem tejto pozície je riaditeľom spoločnosti T-Mobile Holding Limited a riaditeľom spoločnosti ClickandBuy International Limited. Frank-Stephan pôsobí zároveň ako nevýkonný člen dozornej rady spoločnosti T-Systems Austria.

Prázdny

Igor Stančik

Viceprezident pre ľudské zdroje

Svoju kariéru v Deutsche Telekom IT Solution Slovakia začal v roku 2006 ako systemový admistrátor. Desať rokov pôsobil na rôznych pozíciach v strednom manažmente so zameraním na správu aplikácii, operačných systémov a telekomunikacných služieb. V roku 2019 nastúpil na pozíciu Viceprezidenta Managed Infrastructure Solutions, kde pomohol s transformaciou organizácie v súlade s medzinárodnou stratégiou spoločnosti Deutsche Telekom. Od 1. septembra 2021 pôsobí ako Viceprezident pre ľudské zdroje v Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia.

Prázdny

Juraj Girman

Viceprezident Telekom IT

Štúdium na Fakulte elektrotechniky a informatiky Technickej univerzity v Košiciach. Profesionálnu kariéru začal v spoločnosti Novitech, neskôr pracoval v RWE IT. Od roku 2008 je zamestnancom Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia, od 1. Augusta 2013 je riaditeľom servisnej línie Telekom IT.

Prázdny