Zmeňte budúcnosť
s projektmi TEL IT

Sme lídrami v digitálnej transformácii. Naše špičkové riešenia pre Deutsche Telekom AG pokrývajú mobilným signálom celé Nemecko, spájame všetky miesta optikou a zabezpečujeme nepretržitú, ale hlavne spoľahlivú komunikáciu. Využívame umelú inteligenciu, moderný vývoj a inovatívne IT služby na zlepšenie kvality života našich zákazníkov.

Chcete zmeniť bežnú IT prácu na riešenia budúcnosti, ktoré ovplyvňujú milióny ľudí? Pridajte sa k nám!

Pridajte sa k IT revolúcii s našimi projektmi

iChange

➛ Náš najnovší projekt sa zameriava na využívanie najmodernejších nástrojov umelej inteligencie (AI).
➛ Vytvorili sme 3 hlavné produkty: David, Minority Report a KAIA. Všetky využívajú strojové učenie a spadajú do oblasti extrahovania vedomostí zo znalostných databáz.
➛ Minority Report a David slúžia ako nástroje na predikciu dopadov a detekciu anomálií, zatiaľ čo KAIA funguje ako trigger pre ďalšie získavanie vedomostí pomocou veľkých jazykových modelov.
➛ Produkty sú navrhnuté tak, aby pomohli optimalizovať a zefektívniť IT procesy, čím zvyšujeme produktivitu.

RANI

➛ DigiHub RANI (Radio Access Network Infrastructure) zabezpečuje agilný vývoj a prevádzku IT riešení potrebných na plánovanie, výstavbu, konfiguráciu a optimalizáciu mobilnej prístupovej siete.
➛ DigiHub poskytuje automatizovanú integráciu a nasadzovanie nových sieťových štruktúr (Small Cells, 5G, ...).
➛ Projekt má za cieľ vysoké pokrytie siete s dlhodobou víziou byť "NAJLEPŠOU SIEŤOU" budúcnosti.

ENI Hub Analyzer

➛ Aplikácia analyzuje rôzne typy prichádzajúcich údajov, čím umožňuje efektívne spracovanie interných aj externých (klientských) správ.
➛ Navrhnutá je ako natívna Java aplikácia, čo zaručuje vysokú rýchlosť a efektivitu v spracovaní údajov. Projekt využíva cloudový natívny rámec Micronaut na zvýšenie výkonu pri veľkom zaťažení.
➛ Cieľom je zvýšenie spoľahlivosti a optimalizácia nákladov. Aplikácia je v štádiu prípravy na nasadenie.

Digital Hub Credit & Collection

➛ Softvérová aplikácia umožňuje vykonávať kontroly kreditného rizika v reálnom čase, prevenciu podvodov a spracovanie platobných transakcií.
➛ Kľúčovou zložkou našich služieb je riadenie životného cyklu úveru, ktoré zahŕňa kontroly solventnosti, autorizáciu transakcií či nadštandardné služby ako detekcia zneužitia stratených mobilných telefónov.
➛ Zabezpečujeme bezpečnosť a dôveryhodnosť platobných operácií pre takmer 20 000 používateľov.

B2B IT

Projekt sa zameriava na posilnenie portfólia produktov spoločnosti Deutsche Telekom AG a na optimalizáciu procesov. 
Implementujeme moderné B2B produkty za účelom digitalizácie obchodných procesov, čím zlepšujeme zákaznícku aj zamestnaneckú skúsenosť. 
Medzi dodávané IT platformy patria Secure Networking, Magenta Business Collaboration a Customer Collaboration. 
➛ Využívame technológie ako ServiceNow, React, JAVA, B2B API, Salesforce a moderné CI/CD reťazce, s využitím cloudových platforiem ako AWS a Kubernetes.

D.O.T

➛ Zameriavame sa na všetkých existujúcich a potenciálnych B2C zákazníkov spoločnosti Deutsche Telekom AG.
➛ Hlavným poslaním projektu Digital Omnichannel Transformation je poskytovať zákazníkom zjednodušené a personalizované digitálne možnosti, ktoré im umožňujú pohodlne spravovať svoje využívané služby.
➛ Znižujeme čas uvedenia nových digitálnych služieb na trh, čo vedie k neustálemu zlepšovaniu digitálnych zážitkov pre zákazníkov a zlepšovaniu Net Promoter Score (NPS).
➛ Využívame kombináciu mikroslužieb Java Spring Boot, cloudových platforiem a softvéru ako AWS EKS, RDS, MSK, MongoDB Atlas, ArgoCD, Dynatrace, čo nám umožňuje prevádzkovať najmodernejšiu cloudovú natívnu platformu pre obchodné procesy.

Gigabit

➛ Cieľom projektu je vybudovať najlepšiu širokopásmovú pevnú optickú sieť v Nemecku.
➛ Ročne pripájame až 3 milióny nových domácností, pričom dosahujeme stabilnú prevádzku a znížili sme náklady na IT infraštruktúru.
➛ Využívame škálu moderných technológií, vrátane Java 17, Spring Boot, Quarkus, GO, Python, Angular, React, Vue.js, AWS, Kubernetes, CI/CD, Kafka, CAMUNDA, PostgeSQL, MongoDB a ďalších.

Projekty s virtuálnou
a rozšírenou technológiou

Virtual reality – Cognity Care

•  Virtuálna realita vtiahne pacienta do nového prostredia a nechá ho vykonávať rôzne aktivity trénujúce jeho myseľ.
  Cvičenie pamäti, skladanie objektov, hľadanie cesty, dodržiavanie postupov či relaxácia.
  To všetko ale aj oveľa viac ponúkame na experimentálnu liečbu psychických porúch na oddeleniach psychiatrie a stacionároch.

Augmented reality – Zvedavo

V spolupráci s Mestskými lesmi Košice sme vytvorili edukatívnu aplikáciu nielen pre deti a mládež, využívajúcu rozšírenú realitu.
Jej úlohou je podporiť ich zvedavosť pomocou interaktívnej AR aplikácie. Objavovanie prebieha v Košickom lesoparku, kde sa na základe GPS pozície zobrazujú zvieratá v mobilnom telefóne.
Aplikácia motivuje deti zažiť turistiku a prepojiť ju so zábavným aspektom objavovania.

Augmented reality – Pegafly

Aplikácia Pegafly zjednodušuje výškové práce a pochádza z dielne našich košických vývojárov.
Technikom poskytuje reálne informácie v reálnom čase, vrátane toho, čo na vykonanie opravy potrebujú.
Navyše sa montážnik môže pýtať na rôzne tipy a rady, ktoré dostane v podobe zvukových inštrukcií alebo videí.
Jedným z najväčších prínosov je to, že zobrazovacie zariadenie má technik neustále pred sebou pripevnené na prilbe a aplikáciu ovláda len hlasom.

Voľné pozície v TEL IT

1-3 z 29 výsledkov
Prázdny

V TEL IT meníme bežnú IT prácu na riešenia budúcnosti

Aftermovie HACKATHON 2023

Workshop AI for High schools

Projekt iChange

Gigabit Project and Innovations in Optical Connection

Automation success with Gigabit project

DOT project and teamwork

DOT project with advanced technologies

Projekt Cello a IT technológie

Cognity app to help with self-realisation and self-confidence in virtual reality

Interview with speaker Martin Clough

Interview with speaker Dušan Stamenković

Interview with speaker Róbert Vandlik

Interview with speaker Hakan Eren

Interview with speaker Moritz Kleine

Kariérna cesta v Téčku

Prázdny

Nové možnosti plné exkluzívnych výhod

Remote a flexibilná pracovná doba

Chcete pracovať z kancelárie, pohodlia domova alebo pláže? Našim zamestnancom ponúkame flexibilný pracovný čas, prácu z domu či prácu na diaľku (telework z krajín Bulharsko, Chorvátsko, Cyprus, Grécko, Maďarsko, Taliansko, Holandsko, Poľsko, Rumunsko a Španielsko).

Vzdelávanie šité
na mieru

Záleží nám na tom, aby sme našim kolegom poskytli priestor na rast a neustále rozvíjali kvalitu a úroveň ich odborných zručností. Každý má u nás prístup k Percipio, Coursera, EDUA, Skillmea a iným vzdelávacím platformám.

Špeciálne odmeny a príspevky

Zamestnancov motivujeme aj pomocou finančných benefitov, akými sú Cafeteria bonus alebo príspevok zamestnávateľa do 3. piliera, finančný bonus za odporúčanie kandidáta, na presťahovanie sa za prácou a špeciálny odmeňovací program pre kľúčových zamestnancov.

Pracujte pre
TEL IT a získajte
aj niečo navyše 

FINANČNÉ BONUSY

Okrem základných princípov odmeňovania motivujeme svojich zamestnancov aj pomocou jednoúčelových benefitov. Ponúkame široké spektrum zliav, príspevok na dôchodkové sporenie, dni dovolenky navyše, firemnú kreditnú kartu, rodinné benefity a mnohé ďalšie.

Prázdny
KURZY A VZDELÁVACÍ SYSTÉM

Práca s najnovšími technológiami si vyžaduje vzdelávanie. Možnosť zvyšovania kvalifikácie a rekvalifikácie internými či externými školeniami alebo certifikátmi je samozrejmosťou. Nezabúdame ani na vaše hard-skills a soft-skills tréningy. 

Prázdny
IT NÁPADY

Myšlienka je základom všetkého. Radi podporíme talentovaných ľudí a skvelé myšlienky, ktoré majú potenciál zlepšiť digitálny svet. Sme otvorení novým IT nápadom.

Prázdny
UMOŽNÍME VÁM RÁSŤ

V našej spoločnosti je prirodzený kariérny postup.
K úspechustačí len vaša šikovnosť a pracovitosť.

Prázdny
VOĽNO NAVYŠE

Využite svoj čas na maximum. Ponúkame flexibilný pracovný čas v rámci kalendárneho mesiaca, prácu z domu, prácu na diaľku, prácu na čiastočný úväzok alebo dlhodobé voľno.

Prázdny

Zamerajte sa na vývoj
softvérových produktov
a zdokonaľte svoje
IT zručnosti:

DevOps

loT (Internet of Thing)

Jira

ITIL

Kubernetes

Business analýzy

Programovací jazyk (JAVA)

Scrum Methodology

SAFe

Prometheus

Oracle

Kávička s developerom

Prázdny

#1

Ako bezpečne uložiť dáta do cloudu? Mišo Kováčik z TEL IT vám v premiérovej časti ukáže technológiu GitHub actions v spolupráci s Azure Cloudom.

#2

Ako držať krok s IT? S nami. V druhej časti Kávičky s developerom z dielne TEL IT si povieme viac o frameworkoch Micronaut a Spring Boot. Nechýba veľké porovnanie a praktické ukážky. V hlavných úlohách Mišo Kováčik, People lead in Software Engineering Chapter - DT ITSO SK a hosť Cyril Sadovský, Senior Application Developer - DT ITSO SK.

#3

Viete, ako fungujú generiká v JAVE? Pozrite si tretí diel Kávičky s developerom a zistite viac o objektovom programovaní, ktoré v sebe skrýva efektívny a jednoduchý spôsob organizácie programu. Nechýba Mišo Kováčik, People lead in Software Engineering Chapter - DT ITSO SK a hosť Marek Daňo, Lead Application Developer - DT ITSO SK.

#4

Testing každého softvéru je v IT samozrejmosťou. Viete však, ako správne postupovať a aký je rozdiel medzi trophy, unit a E2E testingom? V štvrtej časti Kávičky s developerom z dielne TEL IT si povieme viac o testing pyramid a neobídeme ani trophy. Nechýbajú Mišo Kováčik, People lead in Software Engineering Chapter - DT ITSO SK a hosť Cyril Sadovský, Senior Application Developer - DT ITSO SK.

#5

Čaká vás pracovný pohovor v IT? Pripravte sa a získajte novú prácu. V 5. časti Kávičky s developerom z dielne TEL IT si povieme viac o job interview. Nechýbajú Mišo Kováčik, People lead in Software Engineering Chapter - DT ITSO SK a hostky Dominika Vaštagová a Ladislava Virgalová z HR oddelenia.

#6

Sledovanie správania IT systémov je v IT samozrejmosťou. Viete však, ako správne postupovať a využívať open source framework OpenTelemetry? V šiestej časti Kávičky s developerom z dielne TEL IT si povieme viac o efektívnom sledovaní správania IT systémov. Nechýbajú Mišo Kováčik, People lead in Software Engineering Chapter - DT ITSO SK a hosť Daniel Slanina, .NET developer.

#6

Efektívne sledovanei správania IT systémov

#7

Objektovo orientované programovanie

#8

Vývojári, ktorí používajú GitHub Copilot, kódujú rýchlejšie

#7

Objektovo orientované programovanie

#8

Vývojári, ktorí používajú GitHub Copilot, kódujú rýchlejšie

#9

Princíp abstrakcie

#8

Vývojári, ktorí používajú GitHub Copilot, kódujú rýchlejšie

#9

Princíp abstrakcie

#10

Big Data v IT

#9

Princíp abstrakcie

#10

Big Data v IT

#11

#10

Big Data v IT

#11

#12

#11

#12

#13

Zmeňte budúcnosť
s projektmi TEL IT

Sme lídrami v digitálnej transformácii. Naše špičkové riešenia pre Deutsche Telekom AG pokrývajú mobilným signálom celé Nemecko, spájame všetky miesta optikou a zabezpečujeme nepretržitú, ale hlavne spoľahlivú komunikáciu. Využívame umelú inteligenciu, moderný vývoj a inovatívne IT služby na zlepšenie kvality života našich zákazníkov.

Chcete zmeniť bežnú IT prácu na riešenia budúcnosti, ktoré ovplyvňujú milióny ľudí? Pridajte sa k nám!

Naše moderné technologické
riešenia vylepšujú IT svet

iChange

➛ Náš najnovší projekt sa zameriava na využívanie najmodernejších nástrojov umelej inteligencie (AI).
➛ Vytvorili sme 3 hlavné produkty: David, Minority Report a KAIA. Všetky využívajú strojové učenie a spadajú do oblasti extrahovania vedomostí zo znalostných databáz.
➛ Minority Report a David slúžia ako nástroje na predikciu dopadov a detekciu anomálií, zatiaľ čo KAIA funguje ako trigger pre ďalšie získavanie vedomostí pomocou veľkých jazykových modelov.
➛ Produkty sú navrhnuté tak, aby pomohli optimalizovať a zefektívniť IT procesy, čím zvyšujeme produktivitu.

RANI

➛ DigiHub RANI (Radio Access Network Infrastructure) zabezpečuje agilný vývoj a prevádzku IT riešení potrebných na plánovanie, výstavbu, konfiguráciu a optimalizáciu mobilnej prístupovej siete.
➛ DigiHub poskytuje automatizovanú integráciu a nasadzovanie nových sieťových štruktúr (Small Cells, 5G, ...).
➛ Projekt má za cieľ vysoké pokrytie siete s dlhodobou víziou byť "NAJLEPŠOU SIEŤOU" budúcnosti.

ENI Hub Analyzer

➛ Aplikácia analyzuje rôzne typy prichádzajúcich údajov, čím umožňuje efektívne spracovanie interných aj externých (klientských) správ.
➛ Navrhnutá je ako natívna Java aplikácia, čo zaručuje vysokú rýchlosť a efektivitu v spracovaní údajov. Projekt využíva cloudový natívny rámec Micronaut na zvýšenie výkonu pri veľkom zaťažení.
➛ Cieľom je zvýšenie spoľahlivosti a optimalizácia nákladov. Aplikácia je v štádiu prípravy na nasadenie.

Digital Hub Credit & Collection

➛ Softvérová aplikácia umožňuje vykonávať kontroly kreditného rizika v reálnom čase, prevenciu podvodov a spracovanie platobných transakcií.
➛ Kľúčovou zložkou našich služieb je riadenie životného cyklu úveru, ktoré zahŕňa kontroly solventnosti, autorizáciu transakcií či nadštandardné služby ako detekcia zneužitia stratených mobilných telefónov.
➛ Zabezpečujeme bezpečnosť a dôveryhodnosť platobných operácií pre takmer 20 000 používateľov.

B2B IT

➛ Softvérová aplikácia umožňuje vykonávať kontroly kreditného rizika v reálnom čase, prevenciu podvodov a spracovanie platobných transakcií.
➛ Kľúčovou zložkou našich služieb je riadenie životného cyklu úveru, ktoré zahŕňa kontroly solventnosti, autorizáciu transakcií či nadštandardné služby ako detekcia zneužitia stratených mobilných telefónov.
➛ Zabezpečujeme bezpečnosť a dôveryhodnosť platobných operácií pre takmer 20 000 používateľov.

D.O.T

➛ Zameriavame sa na všetkých existujúcich a potenciálnych B2C zákazníkov spoločnosti Deutsche Telekom AG.
➛ Hlavným poslaním projektu Digital Omnichannel Transformation je poskytovať zákazníkom zjednodušené a personalizované digitálne možnosti, ktoré im umožňujú pohodlne spravovať svoje využívané služby.
➛ Znižujeme čas uvedenia nových digitálnych služieb na trh, čo vedie k neustálemu zlepšovaniu digitálnych zážitkov pre zákazníkov a zlepšovaniu Net Promoter Score (NPS).
➛ Využívame kombináciu mikroslužieb Java Spring Boot, cloudových platforiem a softvéru ako AWS EKS, RDS, MSK, MongoDB Atlas, ArgoCD, Dynatrace, čo nám umožňuje prevádzkovať najmodernejšiu cloudovú natívnu platformu pre obchodné procesy.

Gigabit

➛ Cieľom projektu je vybudovať najlepšiu širokopásmovú pevnú optickú sieť v Nemecku.
➛ Ročne pripájame až 3 milióny nových domácností, pričom dosahujeme stabilnú prevádzku a znížili sme náklady na IT infraštruktúru.
➛ Využívame škálu moderných technológií, vrátane Java 17, Spring Boot, Quarkus, GO, Python, Angular, React, Vue.js, AWS, Kubernetes, CI/CD, Kafka, CAMUNDA, PostgeSQL, MongoDB a ďalších.

Projekty s virtuálnou
a rozšírenou technológiou

Virtual reality – Cognity Care

➛ Virtuálna realita vtiahne pacienta do nového prostredia a nechá ho vykonávať rôzne aktivity trénujúce jeho myseľ.
➛ Cvičenie pamäti, skladanie objektov, hľadanie cesty, dodržiavanie postupov či relaxácia.

➛ To všetko ale aj oveľa viac ponúkame na experimentálnu liečbu psychických porúch na oddeleniach psychiatrie a stacionároch.

Augmented reality – Zvedavo

➛ V spolupráci s Mestskými lesmi Košice sme vytvorili edukatívnu aplikáciu nielen pre deti a mládež, využívajúcu rozšírenú realitu.
➛ Jej úlohou je podporiť ich zvedavosť pomocou interaktívnej AR aplikácie. Objavovanie prebieha v Košickom lesoparku, kde sa na základe GPS pozície zobrazujú zvieratá v mobilnom telefóne.

➛ Aplikácia motivuje deti zažiť turistiku a prepojiť ju so zábavným aspektom objavovania.

Augmented reality – Pegafly

➛ Aplikácia Pegafly zjednodušuje výškové práce a pochádza z dielne našich košických vývojárov.
➛ Technikom poskytuje reálne informácie v reálnom čase, vrátane toho, čo na vykonanie opravy potrebujú.

➛ Navyše sa montážnik môže pýtať na rôzne tipy a rady, ktoré dostane v podobe zvukových inštrukcií alebo videí.

➛ Jedným z najväčších prínosov je to, že zobrazovacie zariadenie má technik neustále pred sebou pripevnené na prilbe a aplikáciu ovláda len hlasom.

Voľné pozície v TEL IT

1-3 z 29 výsledkov
ZOBRAZIŤ VŠETKY POZÍCIE

Nové možnosti plné exkluzívnych výhod

Prázdny

Remote a flexibilná pracovná doba

Chcete pracovať z kancelárie, pohodlia domova alebo pláže? Našim zamestnancom ponúkame flexibilný pracovný čas, prácu z domu či prácu na diaľku (telework z krajín Bulharsko, Chorvátsko, Cyprus, Grécko, Maďarsko, Taliansko, Holandsko, Poľsko, Rumunsko a Španielsko).

Vzdelávanie šité na mieru

Záleží nám na tom, aby sme našim kolegom poskytli priestor na rast a neustále rozvíjali kvalitu a úroveň ich odborných zručností. Každý má u nás prístup k Percipio, Coursera, EDUA, Skillmea a iným vzdelávacím platformám.

Špeciálne odmeny a príspevky

Zamestnancov motivujeme aj pomocou finančných benefitov, akými sú Cafeteria bonus alebo príspevok zamestnávateľa do 3. piliera, finančný bonus za odporúčanie kandidáta, na presťahovanie sa za prácou a špeciálny odmeňovací program pre kľúčových zamestnancov.

Prázdny
Prázdny

Pracujte pre
TEL IT a získajte
aj niečo navyše 

FINANČNÉ BONUSY

Okrem základných princípov odmeňovania motivujeme svojich zamestnancov aj pomocou jednoúčelových benefitov. Ponúkame široké spektrum zliav, príspevok na dôchodkové sporenie, dni dovolenky navyše, firemnú kreditnú kartu, rodinné benefity a mnohé ďalšie.

KURZY A VZDELÁVACÍ SYSTÉM

Práca s najnovšími technológiami si vyžaduje vzdelávanie. Možnosť zvyšovania kvalifikácie a rekvalifikácie internými či externými školeniami alebo certifikátmi je samozrejmosťou. Nezabúdame ani na vaše hard-skills a soft-skills tréningy.

IT NÁPADY

Myšlienka je základom všetkého. Radi podporíme talentovaných ľudí a skvelé myšlienky, ktoré majú potenciál zlepšiť digitálny svet. Sme otvorení novým IT nápadom.

UMOŽNÍME VÁM RÁSŤ

V našej spoločnosti je prirodzený kariérny postup.
K úspechustačí len vaša šikovnosť a pracovitosť.

VOĽNO NAVYŠE

Využite svoj čas na maximum. Ponúkame flexibilný pracovný čas v rámci kalendárneho mesiaca, prácu z domu, prácu na diaľku, prácu na čiastočný úväzok alebo dlhodobé voľno.

Prázdny
Prázdny

 

Zamerajte sa na
vývoj softvérových
produktov a zdokonaľte
svoje IT zručnosti:

DevOps

loT (Internet of Thing)

Jira

ITIL

Kubernetes

Business analýzy

programovací jazyk (JAVA)

Scrum Methodology

SAFe

Prometheus

Oracle

Prázdny

Kávička s developerom

Prázdny

#1

Ako bezpečne uložiť dáta do cloudu? Mišo Kováčik z TEL IT vám v premiérovej časti ukáže technológiu GitHub actions v spolupráci s Azure Cloudom.

Prázdny
Prázdny
Prázdny
Prázdny

#2

Ako držať krok s IT? S nami. V druhej časti Kávičky s developerom z dielne TEL IT si povieme viac o frameworkoch Micronaut a Spring Boot. Nechýba veľké porovnanie a praktické ukážky. V hlavných úlohách Mišo Kováčik, People lead in Software Engineering Chapter - DT ITSO SK a hosť Cyril Sadovský, Senior Application Developer - DT ITSO SK.

Prázdny
Prázdny
Prázdny
Prázdny

#3

Viete, ako fungujú generiká v JAVE? Pozrite si tretí diel Kávičky s developerom a zistite viac o objektovom programovaní, ktoré v sebe skrýva efektívny a jednoduchý spôsob organizácie programu. Nechýba Mišo Kováčik, People lead in Software Engineering Chapter - DT ITSO SK a hosť Marek Daňo, Lead Application Developer - DT ITSO SK.

Prázdny
Prázdny
Prázdny
Prázdny

#4

Testing každého softvéru je v IT samozrejmosťou. Viete však, ako správne postupovať a aký je rozdiel medzi trophy, unit a E2E testingom? V štvrtej časti Kávičky s developerom z dielne TEL IT si povieme viac o testing pyramid a neobídeme ani trophy. Nechýbajú Mišo Kováčik, People lead in Software Engineering Chapter - DT ITSO SK a hosť Cyril Sadovský, Senior Application Developer - DT ITSO SK.

Prázdny
Prázdny
Prázdny
Prázdny

#5

Čaká vás pracovný pohovor v IT? Pripravte sa a získajte novú prácu. V 5. časti Kávičky s developerom z dielne TEL IT si povieme viac o job interview. Nechýbajú Mišo Kováčik, People lead in Software Engineering Chapter - DT ITSO SK a hostky Dominika Vaštagová a Ladislava Virgalová z HR oddelenia.

Prázdny
Prázdny
Prázdny
Prázdny

#6

Sledovanie správania IT systémov je v IT samozrejmosťou. Viete však, ako správne postupovať a využívať open source framework OpenTelemetry? V šiestej časti Kávičky s developerom z dielne TEL IT si povieme viac o efektívnom sledovaní správania IT systémov. Nechýbajú Mišo Kováčik, People lead in Software Engineering Chapter - DT ITSO SK a hosť Daniel Slanina, .NET developer.

Prázdny
Prázdny
Prázdny
Prázdny

#7

Objektovo orientované programovanie

Prázdny
Prázdny
Prázdny
Prázdny

#8

Vývojári, ktorí používajú GitHub Copilot, kódujú rýchlejšie

Prázdny
Prázdny
Prázdny
Prázdny

#9

Princíp abstrakcie

Prázdny
Prázdny
Prázdny
Prázdny

#10

Big Data v IT

Prázdny
Prázdny
Prázdny
Prázdny

#11

Prázdny
Prázdny
Prázdny
Prázdny

#12

Prázdny
Prázdny
Prázdny
Prázdny

#13

Prázdny
Prázdny
Prázdny

Blog

Blog